رد کردن لینک ها

آموزش استفاده از سامانه ثبت سفارش انبوه

این سامانه با هدف تسریع در فرآیند سفارش دهی مشتریان ایجاد شده و از جمله مزیت های آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • صرفه جویی در زمان مدیران مدارس یا مشاغل به این ترتیب که امکان ثبت سفارش در هر مکان و زمانی مهیا می شود و ضرورت مراجعه بازاریاب های متعدد لباس فرم در ساعت های کاری را از بین می برد.
  • دادن امکان مقایسه و مشورت و نظر سنجی به مشتریان
  • دسترسی مشتری به طیف وسیعی از انواع پارچه های تولیدی کارخانه های مختلف و امکان لمس جنس پارچه های پیشنهادی شرکت
  • بررسی نمونه کامل دوخته شده با ارسال نمونه ای که پیش از شروع تولید، در اختیار مدیران قرار خواهد گرفت.

در این سامانه که ابتدا برای مدارس راه اندازی شده و در آینده ای نزدیک برای مشاغل دیگر هم راه اندازی خواهد شد ابتدا از کاربر خواسته می شود مشخصات خود را وارد کند و بعد از بین تصاویر موجود کد و تعداد محصولات مورد نظر را وارد کند. توجه داشته باشید که گزینه + در کنار بخش “کد محصول و تعداد مورد نیاز” امکان انتخاب چند محصول را به کاربر می دهد.

مثلا برای یک مدرسه دخترانه معمولا اقلام مورد نیاز لباس فرم، شامل مانتو، شلوار و مقنعه می باشد و بالطبع به سه کد محصول نیاز خواهیم داشت.

بعد از تکمیل این فرم و ثبت اطلاعات، همکاران ما با شما تماس گرفته و برای ارسال کالیته پارچه پیشنهادی شرکت (که متناسب با محصولات انتخابی شما تدارک دیده شده) هماهنگی های لازم را با شما به عمل می آورند.

با مشاهده و لمس پارچه های پیشنهادی و تایید نهایی آن توسط کادر مدیریتی مجموعه آموزشی، یک نمونه از محصول کامل سفارش داده شده، ارسال خواهد شد تا کیفیت دوخت هم به تایید مجموعه آموزشی برسد.

در نهایت و پس از عقد قرارداد، سفارش مذکور به واحدهای تولیدی ما ارجاع داده می شود و در اسرع وقت، سفارش ها تکمیل شده و تحویل خواهند شد.

لازم به ذکر است اگر طرح مورد نظر شما، بین طرح ها و مدل های پیشنهادی شرکت نباشد، با وارد کردن کد محصول 000 همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا طرح پیشنهادی شما را برای تولید بررسی کنند.

همچنین اگر نیاز به طراحی لباس فرمی منحصر به فرد (با توجه به استاندارد های روانشناسی کودک در خصوص رنگ ها) داشته باشید، با وارد کردن کد 111 همکاران ما در واحد طراحی با شما تماس خواهند گرفت تا با گرفتن المان های مورد نظر شما در طراحی لباس، طرحی متناسب با سلیقه و خواست شما و البته در خور دانش آموزان سرزمینمان پیاده کنند.