رد کردن لینک ها

آموزش استفاده از سامانه سایزگیری آنلاین لباس فرم مدارس

این سامانه به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اولیای دانش آموزان طراحی شده و با تکمیل طرح پیک فراپوش، نیاز به مراجعه حضوری والدین جهت تهیه لباس فرم مدرسه را به طور کلی از بین می برد. بسیاری از سایت های فروش آنلاین لباس فرم با در اختیار گذاشتن یک جدول سایزی، مقوله انتخاب سایز را به عهده مشتری می گذارند اما استاندارد نبودن سیستم سایزبندی، مشکلات زیادی را در انتخاب سایز مناسب ایجاد می کند.

حال آنکه این اندازه ها در هر تولیدی با توجه به تجربیات آن تولید کننده از تولید کننده دیگر متفاوت است و نحوه صحیح اندازه گیری، به درستی به مشتریان آموزش داده نمی شود.

در نتیجه آمار بسیار بالایی از مشتریان سایت های فروش آنلاین لباس فرم با نارضایتی از سایز لباس ارسالی، عطای خرید اینترنتی لباس را به لقایش می بخشند و برای تهیه لباس، به فروشگاه های سطح شهر می روند و بعد از پرو، لباس مورد پسند خود را خریداری می کنند. این مشکلات در خصوص لباس فرم مدارس دو چندان می شود، چرا که لباس فرم دانش آموزان برای دوره یک ساله ای تهیه می شود که دانش آموز حتما در این دوره رشد خواهد کرد و یا بواسطه پوشیدن لباس گرم در فصل سرد زیر لباس فرم خود، با تنگی لباس مواجه خواهد شد. ما در فراپوش با استفاده از تجربیات خود در زمینه سایزگیری از دانش آموزان به این مهم نائل آمدیم و با راه اندازی سامانه سایزگیری آنلاین تمام مشکلات موجود در این عرصه را برطرف کردیم.

این سیستم بعد از گرفتن اندازه اندام های مورد نیاز دانش آموز، با استفاده از الگوریتم هایی که تعریف شده، سایز مناسب هر لباس فرم دانش آموز را مشخص کرده و بعد از اتمام فرآیند سفارش دهی و تولید، شرکت فراپوش سفارش مورد نظر را به رایگان، درب منزل مشتری تقدیم می کند.

استفاده از این سامانه برای مشتریان هیچ گونه هزینه مازادی در پی نخواهد داشت و صرفا برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان طراحی و پیاده سازی می شود. توصیه می شود پیش از آغاز فرآیند استفاده از سامانه سایزگیری آنلاین، توضیحات مندرج در بخش آموزش نحوه صحیح اندازه گیری را مطالعه بفرمایید. در ابتدا از شما خواسته می شود تا نام مدرسه مورد نظر، نام دانش آموز، مقطع و پایه تحصیلی را انتخاب کنید.

در قسمت بعد اقلام اعلام شده به عنوان لباس فرم مدرسه را مشاهده می کنید که با انتخاب هر کدام و مشخص کردن تعداد سفارش مورد نیاز، قیمت آن هم درج خواهد شد. ضمن اینکه با انتخاب هر محصول، اندازه های مورد نیاز برای تعیین سایز دانش آموز مشخص می شود. با انتخاب اندازه ها، سایز مناسب هر محصول هم به نمایش در خواهد آمد.

در بخش پایانی اطلاعات تماس و آدرس را وارد می کنید و وارد مرحله پرداخت می شوید. بعد از پرداخت سفارش شما ثبت می شود و سیستم یک کد پیگیری صادر می کند که با آن کد می توانید از مراحل آماده سازی سفارش خود و پیگیری های بعدی مطلع شوید. پس از اندکی صبر و انجام هماهنگی های ارسال توسط شرکت، می توانید سفارش مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. در صورت بروز هرگونه اشکال در کیفیت پارچه یا دوخت محصول ارسالی یا ایرادات سایزی، می توانید با همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا در اسرع وقت لباس فرم مورد نظر خود را با خدمات رایگان پیک فراپوش تحویل بگیرید.