رد کردن لینک ها

چرا فراپوش مارکت

آموزش نحوه استفاده از فراپوش مارکت
از روزی که فراپوش کار خود را آغاز کرد، همیشه ایده پردازی و خلاقیت را چاشنی کار خود کردیم و مسیری را نرفتیم مگر مسیر جدیدی باشد یا اینکه به شکلی جدید مسیرهای قبلی را طی کنیم. الهام بخش این نوآوری ها همیشه مشتریان ما بودند و آنها بودند که با بیان نیازهای خود به ما این فرصت را دادند تا به گونه ای متفاوت به مسائل نگاه کنیم و در صدد پاسخگویی به نیاز آنها بر آییم.
روزی یکی از مشتریان که برای تهیه لباس فرم فرزند خود به دفتر فروش ما مراجعه کرده بود از ما خواست تا بتواند محصولات تولیدی خود در خانه را که برای کمک به مخارج خانه مجبور بود بفروشد به ما واگذار کند تا در دفتر فروش موجود باشد که اگر مشتریان دیگر خوششان آمد بتوانند از دست بافته های او هم خرید کنند و از این طریق کمک خرجی برای خانواده خود باشد.
علی رغم میل باطنیمان نتوانستیم به او کمکی کنیم چرا که فضای محدود دفتر فروش و کمبود سخت افزار لازم، به ما این اجازه را نمی داد. ولی همیشه در ذهن داشتیم که چگونه می توان به این گروه از افراد کمک کرد.
خوشبختانه امروز به برکت استفاده از بستر فضای مجازی این امکان مهیا شده تا از ظرفیت های بالقوه این افراد استفاده کنیم و هم بتوانیم محصولات آنها را به فروش برسانیم و هم به رسالت فراپوش در خدمت رسانی به مشتریان خود جامه عمل بپوشانیم و این شعار که فراپوش، فراتر از یک پوشش است را بار دیگر فریاد بزنیم.
به این ترتیب آغاز به کار فراپوش مارکت را به عنوان جدیدترین خدمت از فراپوش، اعلام می کنیم.
در گام نخست، فراپوش مارکت در سه بخش عمده خدمات رسانی می کند:
1- پوشاک
2- لوازم التحریر
3- محصولات مشاغل خانگی
این سه بخش تقریبا تمام نیازهای دانش آموز پیش از شروع سال تحصیلی را پوشش می دهد و به شکل یک بازارچه با همکاری فعالین این حوزه ها اداره می شود.
هدف از راه اندازی فراپوش مارکت را می توان موارد زیر عنوان کرد:
– جمع آوری تمام نیاز های پیش از تحصیل یک دانش آموز در یک جا
– برقراری ارتباط هرچه بیشتر و قوی تر با مشتریان که همان والدین دانش آموزان هستند
– کمک به توانمند سازی مشاغل خانگی
از مزایای همکاری با فراپوش مارکت می توان به دسترسی به بازار چند هزار نفری دانش آموزان در اقصی نقاط تهران و همچنین استفاده مشتریان از خدمات ارسال سفارشات در بستر فراپوش و کمک به شناخته شدن هرچه بیشتر کسب و کار شما می باشد.
همکاران و غرفه داران بازارچه فراپوش مارکت، صاحبین مشاغل و کسب و کارهایی می باشند که در وهله اول نیازهای پیش از تحصیل دانش آموزان را مهیا کنند و در وهله بعد مشاغل خانگی یا بانوان سرپرست خانوار که می خواهند فضایی را برای ارائه محصولات خود داشته باشند. بدون شک برای فراپوش همکاری با والدین دانش آموزان مدارس طرف قرارداد اولویت دارد. به همین منظور تصمیم گرفتیم تا در سه ماهه نخست اجرای این طرح همکاری با والدین دانش آموزان مدارس طرف قرارداد فراپوش کاملا رایگان باشد.
پس همین امروز دست به کار شوید و برای همکاری با فراپوش تماس بگیرید.
جای شما کنار فراپوش خالیست…
برای شروع همکاری می توانید با شماره 02147620212 (داخلی بازاریابی و فروش) تماس بگیرید و برای خرید از فراپوش مارکت کافیست محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید تا پس از ثبت سفارش محصول با استفاده از خدمت پیک فراپوش، سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.
والدینی که برای دریافت لباس فرم دانش آموز خود از خدمت پیک فراپوش استفاده کنند و پیش از دریافت لباس فرم خود سفارش خرید از فراپوش مارکت را ثبت کنند از خدمت ارسال رایگان سفارشات برخوردار خواهند شد.