رد کردن لینک ها

جشنواره فروش ویژه آژانس های مسافرتی، هواپیمایی و گردشگری

لباس فرم از ملزومات شغلی بسیاری از مشاغل است اما در محیط های اداری، شرکت هایی که از لباس فرم برای پرسنل خود استفاده می کنند وجه تمایز بزارگی برای خود قائل شدند. چرا که ارزش های خود را برای مشتریان و حتی خود پرسنل، با صدایی رساتر بازگو می کنند.

پوشش ما بیانگر فرهنگ، منش، اعتقادات و ارزش های ماست. یک شرکت هم با توجه به شخصیتی که در قالب برندینگ برای خود می سازد فرهنگ سازمانی و ارزش های خود را به چند طریق بروز می دهد. یکی از آنها لباس فرم مناسب است. طبق مطالعات به عمل آمده و ضرورت برندسازی در سازمان ها، یونیفرم تاثیرات جالبی بر مشتریان القا می کند و در نتیجه آن، احساس اعتماد بیشتری نسبت به شرکت خواهند داشت. احساس حمایت بیشتر از جانب شرکت هم به کارمندان منتقل می شود و در نتیجه رضایت شغلی و مسئولیت پذیری بیشتری در آنها دیده می شود.

اینکه شرکت های هواپیمایی و مسافرتی و گردشگری، ویترین و بهترین جلوه گاه لباس فرم اداری در کشور ماست، حرف کاملا درستی است و توجه این شرکت ها از گذشته به اهمیت داشتن لباس فرم جب شده بود و ضرورت آن را درک کرده بودند.

فراپوش با نگاهی ویژه به این حوزه و پس از کسب تجربیات ارزنده ای در همکاری با آژانس های گردشگری، به فکر برگزاری جشنواره ای، ویژه نمایشگاه گردشگری سال 98 در بهمن ماه افتاد.

در این جشنواره که در ماه های آذر و دی برگزار می شود، ما قصد داریم تا با امکان طراحی منحصر به فرد لباس فرم شرکت های گردشگری، توسط طراحان خوش ذوق و خلاقی که فارغ التحصیل رشته طراحی لباس از دانشگاه های برتر کشور هستند، لباس فرم را برای شما شخصی سازی کنیم. تا به این وسیله المان های برند خود را به لباس فرم سازمانی تان اضافه کنید و دیگر ناگزیر به انتخاب طرح های محدود موجود در بازار نباشید.

یونیفرم های اداری طراحی شده توسط بهترین تولیدکنندگان لباس های اداری تولید می شود و برای جلوگیری از اتلاف وقت شرکت، سایزگیری و پرو در محل شرکت انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که لباس هر کارمند متناسب با اندازه های او شخصی دوزی خواهد شد.

 

با ما تماس بگیرید تا از قیمت های ویژه این جشنواره مطلع شوید و برای نمایشگاه امسال، بیش از پیش بدرخشید.

02147620212