رد کردن لینک ها

پیک فراپوش

فراپوش به عنوان مبدع طرح ارسال رایگان سفارشات، اولین و تنها عرضه کننده لباس فرم مدارس از طریق شبکه یکپارچه پیک موتوری در کشور می باشد. در همین راستا توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماییم:

  • برای افرادی که در زمان مقرر برای سایزگیری مراجعه نمایند، خدمت پیک موتوری رایگان در محدوده قابل استفاده خواهد بود.
  • در بازه زمانی ارسال، 12 الی 24 ساعت پیش از ارسال سفارش ، با اولیای دانش آموز تماس حاصل شده و هماهنگی های لازم برای ارسال محصول، صورت می گیرد.
  • برای ارسال محصولات از طریق پیک موتوری، در نهایت سه بار با اولیای دانش آموز تماس حاصل خواهد شد. تماس اول در بازه ی زمانی ارسال انجام می شود. در صورت عدم حضور در منزل و یا عدم پاسخگویی، تماس دوم به فاصله حدودا یک هفته بعد از تماس اول صورت می گیرد و در صورت عدم تحقق دوباره ی هماهنگی های لازم، ارسال سفارش مذکور به اواخر زمان توزیع در شهریور ماه موکول می گردد و در این بازه آخرین تماس به منظور انجام هماهنگی نهایی ارسال سفارش انجام خواهد شد که در صورت عدم حضور در منزل و یا عدم پاسخگویی، مجموعه فراپوش هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارسال سفارش مذکور نداشته و اولیای دانش آموز می بایستی حضورا به جهت دریافت سفارش خود به دفاتر فروش شرکت مراجعه نمایند.
  • در صورت خرابی سفارش ارسالی و یا عدم تطابق سفارش ارسالی با اطلاعات مندرج در قبض رسید، مسئولیت خطای احتمالی با مجموعه فراپوش بوده و مجموعه موظف به رفع اشکال پیش آمده می باشد.
  • مسئولیت خطای ناشی از انتخاب سایز اشتباه در زمان سایزگیری توسط اولیا و یا تغییرات احتمالی ابعاد دانش آموز تا زمان تحویل سفارش، به عهده اولیای دانش آموز بوده و برای جبران آن نیاز به مراجعه حضوری ایشان به دفاتر فروش شرکت خواهد بود.
  • امکان پرداخت هزینه ی سفارش هنگام تحویل به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان (POS) فراهم می باشد.